O nas

Firma APA-Polska Sp. z o.o. Sp. K. powstała w 1995 roku. Siedziba firmy wraz z magazynem znajdują się w Polsce, co umożliwia nam szybką reakcję na sugestie i potrzeby konsumentów. Pozwala to też zapewnić ciągłość i terminowość dostaw oraz gwarantuje doradztwo i sprawną obsługę.

Od wielu lat z coraz większym powodzeniem proponujemy klientom w Polsce różne rozwiązania do zawieszania obrazów, zdjęć i dokumentów firmy ARTI TEQ, holenderskiego producenta będącego liderem branży (link do filmu AT: https://www.youtube.com/watch?v=74HXSyU5xAI). Są to gotowe, w pełni funkcjonalne rozwiązania, pozwalające szybko i estetycznie zawiesić obraz w wybranym miejscu. Ich częścią są praktyczne listwy, linki oraz haczyki do obrazów, a także mogą być to również elementy oświetlenia obrazu na ścianie. Zdecydowaną zaletą tych systemów jest brak konieczności wiercenia kolejnych otworów w ścianie przy najdrobniejszej zmianie. Wystarczy jednorazowo zamocować szynę aluminiową, na której, przy pomocy specjalnych haczyków i transparentnych linek do obrazów, będzie można zawieszać prace w dowolnej konfiguracji, obok siebie lub jedna pod drugą. Do każdego systemu, składającego się z szyny o standardowej długości 2m, można odpowiednio dobrać preferowane linki i haczyki, dostosowane do wagi i wielkości obrazów. Możliwe jest również funkcjonalne podświetlenie obrazu. W zależności od zastosowania, oferujemy rozwiązania ścienne i sufitowe, dla lżejszych i cięższych prac. Gwarantują one wygodne i interesujące wyeksponowanie oraz oświetlenie obrazu na ścianie.
Dbamy o kompleksowość oraz różnorodność naszej oferty, aby współpracujący z nami klienci mogli bez problemu znaleźć odpowiednie do swoich potrzeb rozwiązanie. Zachęcamy do wypróbowania rozwiązań do wieszania obrazów firmy ARTI TEQ – praktycznych systemów, składających się z linek, haczyków do obrazów, listew prezentacyjnych do wpinania dowolnych wydruków oraz zdjęć, a także z efektownych systemów podświetlenia obrazów. Zapraszamy na naszą stronę oraz do naszego sklepu, w którym staraliśmy oddać się ich potencjał oraz szerokie możliwości zastosowań.